Opóźnione treści

1. Ustawienie w jakim dniu tygodnia ma startować kurs

Takie ustawienie jest dostępne tylko w edycji GŁÓWNEJ strony kursu, czyli tej pod którą podpięte są wszystkie lekcje. Decyduje ono w jakim dniu tygodnia użytkownik ma otrzymać dostęp do całego kursu lub też jego części (w zależności od tego czy są ustawione opóźnienia na konkretnych lekcjach/modułach). Jeżeli jest ustawiony BRAK, to moment zakupu i opłacenia zamówienia jest momentem rozpoczęcia kursu.

2. Ustawienie po ilu dniach od rozpoczęcia kursu ma być dostępna lekcja

Takie ustawienie dostępne jest na podstronach danego kursu (moduły/lekcje). Uwaga – jeżeli ustawia się opóźnienie na module, to nie oznacza to opóźnienia na lekcjach znajdujących się w nim.

W edycji danej strony, w polu „Ilość dni” wpisujemy liczbę dni po których lekcja ma się stać dostępna od momentu wystartowania kursu. Przykładowo, jeżeli ustawiliśmy start całego kursu na wtorek, to lekcja będzie dostępna we wtorek + 4 dni, czyli w sobotę.

Jeżeli chcemy udostępniać całe moduły, to przykładowo wpisujemy wartość „4” zarówno w ustawieniach modułe jak również w zawierających się w nim lekcjach, wtedy automatycznie kursant dostaje dostęp do całego modułu po 4 dniach od rozpoczęcia kursu.